blocktext1

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیتهایی گفته میشود که طی آن محصول یا خدمات شما با تکنیکهای تجارت الکترونیک به مخاطبانتان در فضای وب معرفی می گردد.

بازایابی اینترنتی

معمولا فعالیتهای بازاریابی آنلاین می تواند هم راستا با تبلیغات فیزیکی انجام شود اما مسیر و نوع و محتوای آن می بایست مناسب برای فضای وب و مخاطبان آن باشد.

سئو وب سایت

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

یکشنبه, 25 مهر 1395 10:34
فکر میکنم تا به امروز عبارت ” پارالاکس ” رو در طراحی سایت زیاد شنیده باشید. در این مقاله قصد دارم در رابطه با پارالاکس و کاربردهای اون خدمتتون توضیحاتی رو ارائه بدم.پس از روی کار اومدن تکنولوژی پارالاکس تا مدتی اکثر افراد تصور می کردند که اگر لایه های…
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
دوشنبه, 25 مرداد 1395 20:00
به لطف پیشرفت دانش مخصوصا در زمینه کامپیوتر و برنامه نویسی، امروز راه‌های مختلفی به‌منظور طراحی سایت پیش روی متقاضیان و برنامه نویسان قرار دارد.تقریبا تمامی ابزارها و امکانات موجود قدرت یکسانی داشته و انتخاب آن‌ها بیشتر به ویژگی‌های مورد نظر و همچنین سلیقه برمی گردد. .
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
پنج شنبه, 10 تیر 1395 13:26
فیلترینگ سایت. زمانی که سایت فیلتر میشه چه اتفاقی برای اون میفته؟ ستاد فیلترینگ چیست؟ چطوری از فیلتر دربیارم؟
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
دوشنبه, 26 بهمن 1394 00:22
همیشه پرسش دوستان این بوده که چطوری میشه نمایش ایکون جوملا رو در wappalyzer مخفی کرد. این کامپوننت معرفی شده همراه با اموزش ویدیوی را در ادامه ببنید
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
یکشنبه, 13 دی 1394 11:53
قصد دارم تو این پست سه فیلم از فیلم های سینمایی که هر کدام از دوستانی که در حوزه فناوری اطلاعات فعالند باید تماشا کنند رو معرفی کنم. صرفه نظر از تکنیک های سینمایی و بازی بیشتر دیالوگها و صحبت هایی که در این فیلم ها رد و بدل میشه…
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)