blocktext1

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیتهایی گفته میشود که طی آن محصول یا خدمات شما با تکنیکهای تجارت الکترونیک به مخاطبانتان در فضای وب معرفی می گردد.

بازایابی اینترنتی

معمولا فعالیتهای بازاریابی آنلاین می تواند هم راستا با تبلیغات فیزیکی انجام شود اما مسیر و نوع و محتوای آن می بایست مناسب برای فضای وب و مخاطبان آن باشد.

سئو وب سایت

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

جمعه, 14 خرداد 1395 17:44
ایمیل هایی که ما هر از چند گاهی میزنیم به کاربرها میزنیم چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ اما هر ادرسی ایمیلی میتواند برای من یک مشتری باشد؟ چه سیاست هایی برای متن و درج عکس در ایمیل بازم است رعایتم کنم؟
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
چهارشنبه, 12 خرداد 1395 10:18
طراحی وب سایت فقط دیگه امروز کافی نیست ابزار های بازاریابی رنگ جدیدی به خودش گرفته و دیگر سایت ها فقط صرفا طراحی نمیشن. همین عکسی رو که شما میبیند برای مطلب گزاشته شده میتونید بعد مختلف از دیجیتال مارکتینگ را مشاهده میکنید.
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)