blocktext1

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیتهایی گفته میشود که طی آن محصول یا خدمات شما با تکنیکهای تجارت الکترونیک به مخاطبانتان در فضای وب معرفی می گردد.

بازایابی اینترنتی

معمولا فعالیتهای بازاریابی آنلاین می تواند هم راستا با تبلیغات فیزیکی انجام شود اما مسیر و نوع و محتوای آن می بایست مناسب برای فضای وب و مخاطبان آن باشد.

سئو وب سایت

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

پنج شنبه, 20 خرداد 1395 18:08
در عصر جدید و ظهور ابزار های مارکتینگ جدید که از اولین پایه های آن داشتن سایت هست در این مقاله سعی کردم درباره ی دیجیتال مارکتینگ طراحی وب صحبت کنم پیش از ساخت یک وب سایت باید چه گزینه هایی را در نظر گرفت؟ چه انتخاب هایی من دارم…
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
سه شنبه, 11 خرداد 1395 20:07
این پدیده دیجیتال مارکتینگ که از اون اسم برده میشود چطور در فروش سایت من کمک می کند. این راه کارها در عصر حاظر در مورد بازاریابی دیجیتال کاربرد دارد ایا دیجیتال مارکتینگ میتواند به من سایت خدماتی دارم کمک کند؟ خوب این سوالاتی هست که مطمنا شما با ان…
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)