blocktext1

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیتهایی گفته میشود که طی آن محصول یا خدمات شما با تکنیکهای تجارت الکترونیک به مخاطبانتان در فضای وب معرفی می گردد.

بازایابی اینترنتی

معمولا فعالیتهای بازاریابی آنلاین می تواند هم راستا با تبلیغات فیزیکی انجام شود اما مسیر و نوع و محتوای آن می بایست مناسب برای فضای وب و مخاطبان آن باشد.

سئو وب سایت

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

یکشنبه, 28 آذر 1395 18:46
در ادامه مطالب درباره محتوا نویسی و چگونگی نوشتن یک مطلب که به سئو شما کمک کنه ،مطلبی رو اماده کردم با ده عنوان کارامیدوارم این مطلب جنبه اموزش خوبی برای شما دوستان داشته باشه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
پنج شنبه, 10 تیر 1395 17:10
تولید محتوا در سایتمحتوایی که بازدید کننده در سایت آن را میخواند و شما را مرجع در آن زمینه میداند.این محتوا دارای چه شرایطی باید باشد.؟ایا هر محتوایی مناسب وب سایت من هست
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)